Prodej hrubé stavby rozestavěného třípodlažního penzionu s pozemky, okr. Jeseník

Hrubá stavba rozestavěného třípodlažního penzionu s pozemky, okr. Jeseník
Jméno: Ivo Škaroupka
Mobil: +420 602 523 215
E-mail: skaroupka@e-finance.eu
e-Finance Reality, s.r.o.
Bratislavská 234/52
602 00 Brno-Zábrdovice
Tel.: +420 515 555 555
E-mail: reality@e-finance.cz

Zvětšit mapu


Okres Jeseník, prodej hrubé stavby rozestavěného třípodlažního penzionu s pozemky o výměře 9.822 m2. Veškeré inženýrské sítě, celkem 11 dvoupokojových apartmánů s balkony, restaurace, kuchyně a zázemí.

Na pozemku je dle stavebního povolení možné vystavět další objekty, včetně sportovního centra wellness, bytového domu, parkovišť a sportovní i rekreační plochy. Budova rozestavěného penzionu má celkem dvě nadzemní podlaží a obytné podkroví pod sedlovou střechou. Objekt je situovaný do půdorysného tvaru obdélníka o rozměrech 24 x 14 m. Jedná se o stavbu z roku 2009 ve fázi tzv. hrubé stavby s dokončenou konstrukcí obvodových zdí, střešní konstrukce a části vnitřních příček.

V přízemí objektu je uvažováno s recepcí, restaurací s barem a se zázemím penzionu jako jsou kanceláře, šatny, sklad apod. Dále je zde projektován i dvoupokojový apartmán o výměře 47,18 m2. V dalších dvou nadzemních podlažích je dle projektu uvažováno s celkem deseti dvoupodlažními apartmány o výměrách 50,37 m2 až 58,77 m2. Objekt bude napojen na inženýrské sítě: elektro, obecní vodovod, plynové vedení a hloubková kanalizace.

Pozemky o celk. výměře 9.822 m2 leží v mírně sklonitém terénu, tvoří jednotný funkční celek a jsou přístupné po veřejné, zpevněné komunikaci. Horní Lipová je částí obce Lipová-lázně, se kterou na východě těsně sousedí. V současnosti je Horní Lipová především střediskem zimní i letní horské turistiky, související též s lázeňstvím v Dolní Lipové.

Cena: 7 450 000 Kč

Zasílání novinek

Buďte informováni jako první
o nových nabídkách a akcích.

Zákaznická infolinka

Volejte:  515 555 555

Po-Pá  8:30 - 17:00

info@e-finance-developer.cz


Zavoláme Vám zpět!

Máte dotaz?

V případě, že máte zájem dozvědět se více informací o námi nabízených produktech, napište nám:

Váš dotaz byl úspěšně odeslánDěkujeme za zaslání dotazuposlat další »Vyplněním formuláře udělujete společnosti e-Finance Makléři, s.r.o. souhlas ke zpracování svých osobních údajů. Informace o zpracování osobních údajů